Kartka gratulacyjna dla przyjaciół

Kartka gratulacyjna dla przyjaciół 1

Kartka gratulacyjna dla przyjaciół Iwony i Marcina w delikatnych kolorach powstała po to, aby razem z nimi cieszyć się z dobrej wiadomości. Co prawda, na wręczenie jeszcze musimy chwilę zaczekać, ale już nie mogę się doczekać, gdy się spotkamy i będę mogła im przekazać kartkę!

Kartka gratulacyjna dla przyjaciół Iwony i Marcina

Delikatne warstwy, koronki, kwiaty, aniołek i pastelowe kolory czyli to wszystko, co powinno być w kartce gratulacyjnej z okazji powiększenia rodziny. Stworzyłam ją dla moich przyjaciół Iwony i Marcina, którzy spodziewają się dziecka. Siedzę jak na szpilkach i czekam na wieść o płci maleństwa i nie mogę się doczekać jak już pojawi się na świecie!

W kartce nie mogło zabraknąć wizerunku mamy i dziecka oraz pary skrzydeł w delikatnym szampańskim złocie, które pomalowałam moimi ulubionymi farbami akwarelowymi. Postawiłam na naturalne, pastelowe barwy w przepięknej kolekcji papierów do scrapbookingu.

Oczywiście nie mogło zabraknąć delikatnych kwiatów i pięknego miętowego koloru, jednego z moich ulubionych. Dodałam też kilka dziecięcych akcentów: butelka z mlekiem, tiul, aniołek czy zajączek z bajki dla dzieci i uroczych zawijasków.

Kartka gratulacyjna dla przyjaciół 1


Congratulation card for my friends, Iwona and Marcin

Hi crafty friends!

A congratulation card for friends Iwona and Marcin in delicate colors was created in order to enjoy the good news together with them. Admittedly, we still have to wait a while for the presentation, but I can’t wait for the meeting and I’ll be able to give them a card!

Delicate layers, lace, flowers, angels and pastel colors – that’s all that should be on a congratulation card on the occasion of family enlargement. I created it for my friends Iwona and Marcin, who are expecting a child. I’m sitting on pins and I’m waiting for the news about the sex and name of the baby and I can’t wait for it to appear in the world!

The card could not lack the image of mother and child and a pair of wings in delicate champagne gold, which I painted with my favorite watercolor paints. I opted for natural, pastel colors in a beautiful collection of scrapbooking papers.

Of course, I couldn’t miss the delicate flowers and beautiful mint color, one of my favorites. I also added a few children’s accents: a bottle of milk, tulle, angelica or a fairy tale bunny for children and charming wristbands.

Kartki, Prace
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply