Dziecięcy layout w bajecznych kolorach [Kolorowy Jarmark + FP] + video

Dziecięcy layout w bajecznych kolorach

Cześć!

Na dziś mam dla Was dziecięcy layout w bajecznych kolorach, a to za sprawą moich nowych, pastelowych akwareli od Primy Marketing, które przetestowałam ostatnio w wolny dzień. Kolory są rewelacyjne, takie jasne, jak lubię i pięknie to wychodzi na zdjęciach. Nie muszę chyba dodawać, że akwarele świetnie nadają się do dziecięcych prac?

Dziś więc chciałabym Wam pokazać moją inspirację dla sklepu scrapbookingowego Kolorowy Jarmark, którą stworzyłam na elementach diecutsowych z kolekcji First Moments od Scrapberry’s. Tak, to znowu ta sama kolekcja papierów, na której pracowałam poprzednio, ale muszę przyznać, że jest rewelacyjna!

Dziecięcy layout w bajecznych kolorach

Dziecięcy layout w bajecznych kolorach

Bajeczne dodatki polskiej firmy Family Portraits

W tej pracy nie mogło też zabraknąć rewelacyjnych dodatków i papieru od Family Portraits z kolekcji Splash. Idealnie komponują się z moją wizją, którą miałam na tą pracę. Jestem pewna, że na pewno jeszcze nie raz je wykorzystam i powiększę kolekcję o kolejne i kolejne rzeczy. Świetna jakość!

Na pierwszym planie oczywiście przepiękna karta tej firmy „Oh my dear„, która idealnie komponuje się z pozostałymi kolorami użytymi w pracy i akwarelami Primy. Te maszynowe czarno-białe naklejki to stemple od Citrus Twist Kits, które bardzo fajnie współgrają z dodatkami od Family Portraits i diecutsami dziecięcymi od Scrapberry’s.

Dziecięcy layout w bajecznych kolorach

Dziecięcy layout w bajecznych kolorach

Dziecięcy layout w bajecznych kolorach

Dziecięcy layout w bajecznych kolorach

Pracę zgłaszam na wyzwania:

Art Piaskownica – Style Baby

Crafty Moly – Dziecko 

GoScrap – Pod błękitnym niebem

 


Hi there!

Today I have new inspiration with amazing watercolors by Prima prepared for polish scrapbook shop Kolorowy Jarmark as my inspiration. I wanted to create something new for my little baby girl and planned the layout with bright, pastel colors like a keepsake above her bed.

This work is created based on amazing collection: Scrapberry’s – First Moments which perfectly fits to all kind projects for children.

I used amazing diecuts from this collection and add-ons from old Citrus Twist Kits with amazing clear stamps and super-duper project life cards collection and paper from Family Portraits shop.

 

Użyte produkty | Supplies:

Family Portraits – Splash – 01 – 02

Family Portraits – Project Life Cards – You’re the one

 

 

American Crafts – Glitter Girl – Paper Pad 

Lora Bailora – Washi Tape Fideo

Scrapberry’s – First Moments – 6×6

GogaCrafts

 

Layouty, Prace, Projekty gościnne | Guest designer
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply
  aa_dorota
  Czerwiec 6, 2018 at 11:24 am

  Wow! Ile tu radości i koloru. Uroczy scrap.

  • Reply
   Goga
   Czerwiec 6, 2018 at 3:08 pm

   Dziękuję bardzo 🙂 A już się bałam, że po przerwie (dość długiej) layouty mi nie wychodzą 🙂

 • Reply
  Marlena I Bogate Myśli
  Czerwiec 8, 2018 at 9:25 am

  Przepiękny ten layout 🙂 Uwielbiam takie jasne kolory, szczególnie w połączeniu z dziecięcymi zdjęciami 🙂

 • Reply
  Messy Head - Bullet journal - skuteczne planowanie miesiąca, czyli jak wyznaczać cele? - Messy Head
  Czerwiec 30, 2018 at 12:18 pm

  […] Tekst na blogu firmowym o najciekawszych strategiach marketingowych postanowiłam przesunąć na kolejny miesiąc i jeszcze dokładnie zastanowię się nad tym czy akurat jego wybiorę. W głowie mam pomysł na inny wpis i właśnie ten inny chyba stworzę jako pierwszy, a wpis o strategiach poczeka na publikację tuż po nim. Kolejny wpis to inspiracja dla sklepu scrapbookingowego i jednocześnie kartka gratulacyjna scrapbookingowa dla dziecka. Bliskim z naszej rodziny urodził się niedawno syn, dlatego przygotowałam kartkę, którą możecie obejrzeć tutaj. Tak samo z wpisem dla tego samego sklepu i jednocześnie dekoracją nad łóżeczko mojego dziecka. Wpis o tworzeniu layoutu i video możecie zobaczyć tutaj.  […]

 • Leave a Reply