Wielkanocna kartka z papużkami [Crafty Moly]

Wielkanocna kartka z ptaszkami

Wielkanocna kartka z papużkami to małe zaproszenie dla Was do naszego wielkanocnego wyzwania. Możecie stworzyć dowolny świąteczny projekt, do czego bardzo zachęcam. Ja przygotowałam prostą kartkę z uroczymi ptaszkami na nasze kwietniowe wyzwanie w Crafty Moly. Szczegóły tutaj.

Wielkanocna kartka z papużkami dla Crafty Moly – projekt na wyzwanie wielkanocne

Na blogu Crafty Moly wystartowało właśnie wielkanocne wyzwanie. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wyzwaniu. Czekamy na Twoją pracę.

Specjalnie z myślą o naszym wyzwaniu i Wielkanocy przygotowałam prostą kartkę z urokliwymi papużkami 🙂 Wykorzystałam tutaj kilka warstw papieru, strzępy koronek, stemple, tekturki i kwiatki tkaninowe, odciski z masy, które pomalowałam farbami. Jest tu też kwiat z foamiranu, który od kogoś dostałam. Bardzo lubię wszelkie kwiatowe kompozycje na kartkach, więc i w tej nie mogłam jej sobie odmówić.

A Wy? Jakie prace wielkanocne tworzycie w tym roku na święta? Lubicie Wielkanoc czy nie przepadacie za tymi świętami?


The Easter parakeet card is a small invitation for you to our Easter challenge at Crafty Moly blog here. You can create any Easter project you like and I encourage you to do so. I have prepared a simple easter card with lovely birds for our April challenge at Crafty Moly. 

Especially for our challenge and Easter I prepared a simple card with charming parakeets 🙂 I used here several layers of paper, shreds of lace, stamps, cardboard and fabric flowers, impressions from moulds, which I painted with magicals. There is also a foamiran flower, which I got from someone. I really like all floral compositions on cards, so I couldn’t deny it in this one either. 

What about you? What Easter works do you create this year for Easter? Do you like Easter or don’t you like it?

Wielkanocna kartka z ptaszkami

Wielkanocna kartka z ptaszkami

Wielkanocna kartka z ptaszkami

Wielkanocna kartka z ptaszkami

Wielkanocna kartka z ptaszkami

Wykorzystane produkty | Used products:

Crafty Moly – tekturka – Ślubne papużki

Crafty Moly – papier w róże

Family Portraits – stemple Lora Bailora – Wonderland

 

 

| Easter, DT Crafty Moly, Kartki, Prace, Wielkanoc
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply