Tag energetyczny dla Mixed Media Warriors

Tag energetyczny dla Mixed Media Warriors

Kilka dni temu na naszym blogu Mixed Media Warriors wystartowało kolejne wyzwanie z moodboardem, który czeka na interpretacje. Można wybrać kilka elementów lub wszystkie. Tag w energetycznych kolorach to moja inspiracja do tego wyzwania. Sprawdzcie koniecznie też inne inspiracje w naszym wyzwaniu.

Tag energetyczny na czerwcowe wyzwanie w Mixed Media Warriors

Specjalnie do tego wyzwania przygotowałam moją inspiracje DT, czyli taga mixed media w kolorach bardzo energetycznych. Pomyślałam, że bardzo dawno nie tworzyłam już zadnych tagów, to czemu by się nie pobawić? 🙂

Szczerze mówiąc nie przepadam za energetycznymi kolorami, szczególnie za żółtym i takim ostrym limonkowym, ale tym razem swoje upodobania odstawiłam na bok. W tle oczywiście nie mogło zabraknąć intensywnego różowego, który powstał za sprawą farby Dylusions. W tle też stemple od Studio Forty Designs i maska od The Crafter’s Workshop. Gdzieniegdzie użyłam też farby metalicznej w delikatnym, świńskim różu 🙂 Diecut limonkowy z białymi literami pochodzi z kolekcji Scrapberry’s.Wszystkie materiały, których użyłam do wykonania taga znajdziecie poniżej.

Tag energetyczny dla Mixed Media Warriors

 


Hi there 🙂

Few days ago we started June with new beautiful moodboard at Mixed Media Warriors DT blog. Check amazing moodboard below and think about something pretty & inspired. Deadline is 30th June, so keep going and start creating now. Check our inspirations and feel free to join our challenge here. I’ve created energetic mixed media.

Tag can be a great bookmark too, if you love books like me!

I’ve created energetic mixed media tag as my inspiration to this challenge. I’ve used few Dylusions paints in energetic colors, some mixed media stamps to create background on my tag and very beautiful TCW444 Mini Stones Divided stencil.

 

 

Materiały | Supplies:

TCW444 Mini Stones Divided stencil

Art Alchemy Finnabair – Sparks – Butterfly Spells

Finnabair – Modeling Paste – Opaque Matte

Studio Forty – Mixed Media Stamps – Patterns 1

Dylusions Paints – Fresh Lime, Bubblegum Pink

Scrapberry’s – It’s a Wonderful Life – Live For Today 

Thanks for stopping by!

 

GogaCrafts

Mixed Media, Prace, Tag, Wyzwania | Challenges
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply