Słodki blejtram dla DT Mixed Media Warriors | Sweet canvas for baby for MMW

słodki blejtram dla dziecka

Cześć! Dziś chciałabym Wam pokazać kolorowy, słodki blejtram dla dziecka. Stworzyłam go jako inspirację do naszego pięknego, majowego moodboardu, który znajdziecie na blogu Mixed Media Warriors. W tym miesiącu organizujemy DT CALL i jak zwykle zapraszamy Was do wysyłania zgłoszeń. Więcej szczegółów o DT CALL tutaj, a przystąpić do naszego majowego wyzwania, możecie w tym poście.

Słodki blejtram dla dziecka krok po kroku

słodki blejtram dla dziecka

Na początku, aby stworzyć tekstury w blejtramie wykorzystałam kilka ulubionych masek. Użyłam do tego pasty modelującej Finnabair, Light Paste od Finnabair i ukochanego, tradycyjnego białego gesso.

Kolejnym krokiem było obmyślanie całej kompozycji mojego blejtramu, a następnie przygotowanie dodatków. Jak widzicie, tutaj też nie mogło zabraknąć diecutsów. W tym blejtramie wykorzystałam do dekoracji tła nowych elementów – metalowych kółeczek, które świetnie mienią się, jeśli pokryje się je woskiem. Strasznie podoba mi się efekt wosku na brzegach, bo cała praca pięknie mieni się szarością z takim bardzo delikatnym, opalizującym błękitem.

słodki blejtram dla dziecka

słodki blejtram dla dziecka

Przyznacie, że woski robią niesamowity efekt w pracy, prawda? Mnie się to bardzo podoba i genialnie wygląda np. w połączeniu z intensywnym kolorem.

słodki blejtram dla dziecka

Kolorowanie tła to zabawa z woskami Finn oraz dodatkami. Nie mogło zabraknąć pięknie mieniących się farb metalicznych od Finnabair i kultowych, starych naklejek Echo Park. Jak zawsze do kolorowania użyłam moich ulubionych mgiełek Lindy’s Stamp Gang. Są niezastąpione przy tego typu projektach. Bardzo podobają mi się też grube tekturki od Sa Crafters.

słodki blejtram dla dziecka

słodki blejtram dla dziecka

 

Hi my crafty friends,

Today I have some other inspiration in mixed media technique. I’ve used a photo base of my little angel and created a whole composition with a lots of textures, metal wheels, stickers, diecuts and other decors. In this kind of projects I used metallic paints, a lots of mediums like modeling paste or Finn’s waxes and two-toned mists by Lindy’s.

Below you find some supplies used in this canvas.

Supplies | Użyłam:

 

Blejtramy | Canvases, DT Mixed Media Warriors, Mixed Media, Prace, Wyzwania | Challenges
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Kinga Kulczycka
  Maj 17, 2018 at 12:16 pm

  Czadowo to wygląda! Masz talent dziewczyno, masz talent!!! <3

  • Reply
   Goga
   Maj 17, 2018 at 12:17 pm

   dzięki 🙂

  Leave a Reply