Pudełko urodzinowe dla teścia

Pudełko urodzinowe

Jakiś czas temu zrobiłam pudełko urodzinowe dla teścia na bazie pięknych papierów z kolekcji Together od Mintay Papers.

Pudełko urodzinowe dla teścia w delikatnych barwach

Zwykle opakowania na prezent dla mężczyzn mają ciemne barwy, mnóstwo trybików i ćwieków, a przynajmniej tak mnie się kojarzą. Ja postanowiłam nieco przełamać ten schemat i stworzyć pudełko urodzinowe dla teścia w delikatnych kolorach, bo czemu nie?

Użyłam w tej pracy przepięknego papieru z kolekcji Together od Mintay Papers i przepięknej złotej akwareli, która idealnie podkreśla całość. Nie mogłam się oprzeć, żeby nie zmediować kwiata i nie dodać tu trochę złotych plamień. W ostatniej chwili chciałam jeszcze dodać ten klucz, który widzicie na zdjęciu, ale nie zrobiłam tego. Prezent dla teścia był skromny i praktyczny, więc pudełko urodzinowe doskonale pasowało.

Boki podkleiłam papierem z motywem desek, aby podkreślić, że to jest drobiazg dla mężczyzny. Papierowy mężczyzna w stylu vintage podklejony od spodu kosteczkami dystansowymi usiadł na tekturkowej ławce.

 

Pudełko urodzinowe

Pudełko urodzinowe

Pudełko urodzinowe


Soft birthday box for father-in-law

Hi there!

Some time ago I made a birthday box for a father-in-law based on beautiful papers from Together from Mintay Papers collection.

Usually, men’s gift packaging has dark colors, lots of cogs and studs, or at least that’s how I associate it. Did I decide to break the scheme and create a birthday box for my father-in-law in delicate colors, because why not?

In this work, I used a beautiful paper from the Together from Mintay Papers collection and a beautiful golden watercolor, which perfectly emphasizes the whole. I couldn’t resist not to media the flower and not to add some golden blotches here. At the last moment, I wanted to add the key you see in the picture, but I didn’t do it. The gift for my father-in-law was modest and practical, so the birthday box fitted perfectly.

I glued the sides with a paper with a motif of boards to emphasize that this is a trifle for a man. A vintage-style paper man, glued to the bottom with distance cubes, sat down on a cardboard bench.

 

Prace, Urodziny
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply