Pastelowa strona dzięcięca project life [Family Portraits] + video

Pastelowa strona project life

Mówi się, że upływ czasu najlepiej widać po tym, w jakim tempie rosną dzieci. Pastelowa strona dzięcięca project life sprawiły mi dużo radości, a to za sprawą pięknych zdjęć mojej córki. Do tej kompozycji bardzo dobrze dopasowały się pastelowe kolory farb akwarelowych od Primy Marketing i rewelacyjne, białe karty project life od Family Portraits.

Nowy rozdział w rodzinnym albumie, czyli pastelowa strona dziecięca project life

Trochę czasu minęło od ostatniego tworzenia stron project life w moim albumie. Postanowiłam poszerzyć go o zdjęcia córeczki, które robię dość regularnie. Długo zastanawiałam się, czy nie założyć jej oddzielnego albumu, który po latach, mógłby być ciekawą pamiątką, ale zdecydowałam, że na razie wkleję je do naszego wspólnego, rodzinnego albumu.

Na stworzenie całej rozkładówki wykorzystałam farby akwarelowe w pastelowych barwach, aby podkreślić beztroskę i bardzo szczęśliwe chwile. Nie mogło też zabraknąć świetnej jakości transparentnych naklejek, które do tego typu projektów zawsze będą idealnym wyborem. Na zdjęcia przykleiłam kawałki białych kart do project life od Family Portraits, które mają bardzo dobrą gramaturę i pod wpływem farb są nadal wytrzymałe. Całą stronę będę jeszcze uzupełniać o kilka słów, ale dodam tylko, że naklejki transparentne będą dobrze pasować do czarnego cienkopisu, który wykorzystam do opisania stron.

Do stworzenia całości wybrałam głównie dodatki od Family Portraits, pełną listę produktów znajdziecie poniżej.

 

W tej rozkładówce użyłam też kilku dodatków z kolekcji First Moments od Scrapberry’s z Kolorowego Jarmarku.

 

Efekt końcowy bardzo mi się podoba i postanowiłam, że muszę wrócić do regularnego uzupełniania albumu i wyznaczyć sobie na to jakiś stały wieczór w ciągu tygodnia. To bardzo odprężające zajęcie, które polecam każdemu, a po latach rewelacyjna pamiątka!

Jeśli chcecie zobaczyć szczegóły z tworzenia tej strony to zapraszam na mój kanał na YT, gdzie znajdziecie najnowszy film video.

Pastelowe strony dzięcięce project life 


Hi there!

I have new project life pages with photos of my little daughter created using some products from Family Portraits shop. On my YT channel I uploaded new video of creating this page. I don’t remember the last time I created pages in the project life album. This time, I decided to create a pastel baby project life spread with amazing products from Family Portraits project life cards collections and stickers.

It is really a very relaxing activity and I would like to do it regularly, really! I have to plan one evening a week for such kind of relax.

Full list of supplies below:

Użyte produkty | I used:

 

Family Portraits – Project Life Cards 4×6 – You’re the one

Family Portraits – Karty 3×4 – White

Lora Bailora – Stamps – ABC Empty 

Lora Bailora – Washi Tape – Washi Fideo

 

Family Portraits – Naklejki Transparentne – Milusińscy

Family Portraits – Naklejki Transparentne – Superfun

 

Prace, Project life, Projekty gościnne | Guest designer
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply