Męska kartka urodzinowa w stylu vintage

Męska kartka urodzinowa

Dzisiaj na blogu coś nowego, czyli męska kartka urodzinowa w stylu vintage, którą stworzyłam na wyjątkową okazję – urodziny mojego teścia. Jest dość zabawnym człowiekiem, który też potrafi być poważny (kiedy trzeba ;). Stąd kartka w poważnych kolorach na pięknej kolekcji papierów od Scrapberry’s.

Męska kartka urodzinowa dla mojego teścia

Od samego początku chciałam stworzyć kartkę w poważnych, męskich kolorach (nie tylko ze względu na wiek mojego teścia), ale przede wszystkim tak, aby trafić w jego gust. Pomogła mi w tym różnorodna, nieco podróżnicza kolekcja papierów do scrapbookingu Antique Shop od Scrapberry’s. Najbardziej lubię papier z motywem mapy i żeglugi morskiej.

Muszę przyznać, że zrobienie tej kartki zajęło mi tylko godzinę, a było to w dniu urodzin. Chyba przypadła do gustu teściowi 🙂

W środku kartki znajduje się mała koperta, którą zrobiłam przy pomocy tablicy od We R Memory Keepers. W małej kopercie można umieścić dowolny prezent – bon upominkowy na zakupy, pieniądze, zaproszenie do kina, voucher.

Męska kartka urodzinowa

W ostatniej chwili zdecydowałam się zmienić kompozycję, dodać diecut z wąsami i parę innych ozdób. Na początku chciałam mieć nieco przestrzenną kompozycję, ale nie wszystkie elementy są „podniesione” w pracy.

Wystające elementy są lekko potuszowane tak, aby przyciągały uwagę i jednocześnie wskazywały na okazję.

Męska kartka urodzinowa

Męska kartka urodzinowa


Hi there!
Today I have for you to show my b-day card created specially for my father-in-law. It was a special and very happy day for him and I’m so happy too! So I’ve created vintage card with old clock, few polish chipboards, mixed media die and beautiful travel papers in Antique Shop collection by Scrapberry’s. I really love this stunning collection.

All composition on craft cardstock is delicate layered. I really love using those beautiful mixed media die by Sizzix and other vintage papers. I’ve used small metal key too, moustache diecut, hand and printed text perfectly fits to my card.

Materiały | Supplies:

Scrapberry’s – Antique Shop

Scrapberry’s – Mechanical Illusions 

Sizzix – Die – Mixed Media 2

Sizzix & Tim Holtz – Die – Torn Notebook On the Edge

Tekturka cyfry Snip Art

Kartkę zgłaszam na następujące wyzwania:

This card is my entry in challenges: 

Snip Art – Urodziny 

Laserowe Love – Ten wyjątkowy dzień

GogaCrafts

Kartki, Vintage
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply
  Aneta Michniewicz
  Lipiec 20, 2017 at 10:02 pm

  Ciekawa praca 🙂
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Laserowe LOVE 🙂

  • Reply
   Goga
   Lipiec 22, 2017 at 2:06 pm

   Dzięki wielkie 🙂

 • Reply
  Aleksandra Ziomek
  Sierpień 3, 2017 at 4:46 pm

  Świetny pomysł na meski projekt! Dziękujemy za udział w wyzwaniu Snip Art

 • Leave a Reply