Mediowe serce na różowo | My sweetheart in pink

Słodka miłość, czyli mediowe serce na różowo

Mediowe serce na różowo to mój kolejny mixed-mediowy projekt, tym razem z pięknym zdjęciem mojej córeczkiw dodatku jednym z moich ulubionych. Nie mogłam się oprzeć i zdecydowanie postawiłam na intensywny róż. Zabawne, że zanim się urodziła, mówiłam, że nie będzie miała niczego w tym kolorze! Niesamowite, jak szybko można zmienić zdanie.

Mediowe serce na różowo, czyli blejtram na bazie HDF

Przyznam, że miałam opory, aby pociąć to piękne zdjęcie, ale jak widać, chyba było warto, bo moje dziecko będzie miało świetną pamiątkę. Uwielbiam połączenie intensywnego różu z szarością i fioletem, i tak właśnie jest w tej pracy. Nie zabrakło też złotych akcentów, które uwielbiam, a szczególnie upodobałam sobie złote łańcuchy od Artistiko.

Dekoracja domu, czyli jak zrobiłam mediowe serce na różowo, z dodatkiem fioletu i złota

Całość wykonałam na HDF-owej bazie z Artistiko z kolekcji with Love, która jest doskonała do mediów i wielu innych preparatów.  W tej pracy wykorzystałam bardzo dużo mediów jak farby metaliczne, woski, farby akrylowe, akwarele, pasty strukturalne i moje ukochane mgiełki od Lindy’s Stamp Gang. Nie brakuje też metalowego kluczyka, który otwiera to kochane małe serduszko.

Gdy skończyłam całą kompozycję, pomyślałam, że wyszła mi z całości taka trochę huśtawka. Łańcuchy się tu świetnie sprawdziły i uważam, że świetnie wyglądają w tym kolorze.

Słodka miłość, czyli mediowe serce na różowo

Słodka miłość, czyli mediowe serce na różowo

mediowe serce na różowo

mediowe serce na różowo

Mediowe serce na różowo

Mediowe serce na różowo

Mediowe serce na różowo

 


Hi there!

My mixed media heart in pink is my next project, this time with a beautiful photo of my daughter add one of my favorite. I couldn’t resist and decidedly opted for intensive roses. It’s funny that before she was born, I said she would have nothing of this color! It’s amazing how quickly I’ve changed my mind.

In this work I used some great goodies from Artistiko – polish scrapbook shop with HDF elements like bases, words and die-cuts. You’ll check all them below.

Użyłam | Supplies:

Aristiko – Mechanical – Łańcuchy

Artistiko – With Love – Dymki z sercami

Artistiko – baza HDF – With Love – Serce duże

Artistiko – With Love – My sweet love

Lindy’s Gang – Moon Shadow Mist – Moonlit Mulberry

Lindy’s Gang – Starburst – Ramblin’ Rose Pink

Kuretake Gansai Tambi – Starry Colors Watercolors


Prima Marketing & Finnabair – Art Alchemy – Metallique Wax – Brushed Iron

 

Prima Marketing & Finnabair – Art Alchemy – Antique Brilliance – Mystic Turquoise

Blejtramy | Canvases, Mixed Media, Prace
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply