Kotwica mediowa, czyli namiastka morza | Mixed media anchor

Kotwica mediowa

Lato to czas odpoczynku i tworzenia. Postanowiłam wykorzystać słoneczne dni na stworzenie kolejnej pracy. Tym razem padło na mediowe szaleństwo. Kotwica mediowa wyraża moją tęsknotę za pustą plażą, spokojem, naturą i migocącymi falami morza w słońcu. 

 

Kotwica mediowa

 

 

Kotwica mediowa

 

 

Kotwica mediowa

 

 

W tym roku nie udało się wyjechać nad morze, dlatego postanowiłam stworzyć sobie namiastkę nadmorskiego klimatu w domu.

 

 

Kotwica mediowa na bazie HDF od Artistiko – moja namiastka morza

 

 

Kotwica mediowa na bazie HDF Artistiko z pięknymi elementami hdf-owymi już zawsze będzie przypominać mi o letniej beztrosce, wolności i odpoczynku. Całość pokryłam gesso, a następnie pastą plaster od Finnabair. Tym razem, dla odmiany, postawiłam na dość delikatną strukturę i monochromatyczną kolorystykę. Nie obyło się bez mojego ulubionego szampańskiego złota i ciemniejszych barw. 

JAK STWORZYŁAM KOTWICĘ?

 

 

Kotwica mediowa pokryta jest pastą pumpeksową tak, aby niektóre fragmenty przypominały piasek. Cały klimat tej pracy jest bardzo morski, dlatego nie mogłam się powstrzymać przed dodatkiem siatki. Drobne elementy takie jak łańcuch, kotwicę czy napis z kolekcji „Ahoj!” pomalowałam na szampańskie złoto i inne jego odcienie. W tle użyłam stempla w stylu grunge, który imituje pęknięcia. Nie chciałam, aby był zbyt wyraźny, dlatego u mnie jest nieco rozmyty. 

Cały klimat tej pracy tworzą niesamowite dodatki HDFowe od Artistiko, które bardzo polecam. Doskonałe w pracy z wieloma mediami i farbami! Wykorzystałam tutaj dwie piękne kolekcje Ahoj! i Mechanical, które moim zdaniem idealnie do siebie pasują 🙂 


Hi there!

Summer is my favorite kind of everything! Sea breeze, the smell of oil to sunbathing and a lot of time for creating in craft corner, that’s the way I like the most! Is a time of rest and creation. I decided to use the sunny days to create my next mixed media work. The mixed media anchor expresses my wishfulness for an empty beach, peace, nature and the flickering waves of the sea in the sun. 

A mixed media anchor based on HDF Artistiko with beautiful HDF decor elements will always remind me of summer carelessness, freedom and rest. The whole thing was covered with gesso and then with plaster paste from Finnabair. This time, for a change, I opted for a rather delicate structure and monochrome colors. It was not without my favorite champagne gold and darker colors. 

Użyłam | Supplies:

Artistiko – Baza HDF – Ahoj! – Kotwica duża

Artistiko – Napis – Ahoj!

Artistiko – Ahoj! – Stery

Artistiko – Napis – Kolekcja Mechanical – Be Strong

Artistiko – Mechanical – Łańcuchy

Lindy’s  Stamp Gang – Starburst – Mystic Malachite

Finnabair & Prima Marketing – Art Alchemy – Opal Magic – Turquoise Satin

Mixed Media, Prace
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply