Kolorowe karty ATC inspirowane modernizmem | A little bit fancy ATC

Kolorowe karty ATC

Kolorowe karty ATC przygotowałam z ogromną przyjemnością, ale muszę przyznać, że po przerwie brakowało mi brudnych rąk, zabawy farbami i różnego rodzaju mediami, których tu użyłam. Zdecydowanie muszę częściej tworzyć takie karty, bo to świetny sposób na relaks! I ta mała forma, nadal moja ulubiona.

Kolorowe karty ATC inspirowane modernizmem

Modernizm kojarzy mi się z nowością, fantazją, inspiracją, szaleństwem, a zarazem nowoczesnością i kontrastami. Właśnie w takim klimacie są moje najnowsze kolorowe karty ATC, które stworzyłam w oparciu o inspirację tematyczną z bloga Art Grupy. O tym, czym są karty ATC przeczytacie w tym wpisie.

Przyznam szczerze, że już nie pamiętam, kiedy ostatni raz tworzyłam karty, więc to był dla mnie relaks i przyjemność w jednym. Uwielbiam chwile z farbami, fakturami i przydasiami! A formę kart doceniam za to, że pozwala uwolnić kreatywność na tak małym obszarze. W tej pracy postawiłam na minimalną ilość dodatków, co w moich pracach jest naprawdę rzadkością.

Ars gratia artis tak w skrócie mogłabym opisać te kolorowe karty ATC inspirowane modernizmem. Na początku zastanawiałam się czy nie użyć gazetowych dodatków… Gdy poznałam temat wyzwania – bardzo chciałam się nimi pobawić, ale jednak potem nieco zmienił mi się koncept. Przygotowałam ATC przy użyciu ogromnej ilości mediów scrapbookingowych: są tu woski, pasta strukturalna, farby akrylowe, mgiełki, pan pastele, akwarele, farby fluorescencyjne. Prościej napisać pytając: czego tu nie ma? 🙂


Hi there crafty friends!

Today it’s time for something a little bit different in a small form… still my favourite!

Colorful ATC inspired modernism and art – it’s my entry to challenge in Art Grupa ATC here.

This work is created to challenge in Art Grupa about modernism theme. I really love it! I’ve used some mediums: a lots of waxes, pastes, mists and paints. I love playing with the colors! Together Emotional is the special title inspired our new life journey as a parents!

Enjoy and thanks for watching! 🙂

Kolorowe karty ATC

Kolorowe karty ATC

Kolorowe karty ATC

Kolorowe karty ATC

Kolorowe karty ATC

Kolorowe karty ATC

Kolorowe karty ATC

 

GogaCrafts

ATC, Mixed Media, Prace, Wyzwania | Challenges
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Katarzyna Zarówna
  Marzec 14, 2018 at 10:44 am

  Nie wyobrażam sobie nawet, ile czasu zajmuje robienie takich kartek! Ja mój album z Cypru robię od paru miesięcy i końca nie widać! Kartki cudo!

  • Reply
   Goga
   Marzec 14, 2018 at 9:33 pm

   dzięki 🙂 Zrobienie takich kart to kwestia jednej godziny czasu 🙂 Przy albumie jest więcej pracy, bo to projekt bardziej szczegółowy 🙂

  Leave a Reply