Kartka gratulacyjna z okazji narodzin dla [Kolorowy Jarmark] + video

Kartka gratulacyjna z okazji narodzin

Cześć!

Dziś mam dla Was kartkę gratulacyjną z okazji narodzin, którą przygotowałam dla małego Oliviera, który już niedługo pojawi się na świecie. Kartkę wręczę świeżo upieczonym rodzicom. Zostało jeszcze kilka dni do rozwiązania, więc myślę, że to bardzo miły prezent.

Inspirację przygotowałam dla sklepu scrapbookingowego Kolorowy Jarmark z pięknych, dziecięcych papierów od Scrapberry’s o nazwie First Moments. Kolekcja jest rewelacyjna, pełna bajecznych, dziecięcych kolorów i na pewno spodoba się każdej, scrapującej mamie. Świetnie nadaje się do pocięcia na kartki, albumiki dla dzieci, kartki gratulacyjne, tagi i wiele innych projektów tworzonych z myślą o dzieciach.

Jeśli ktoś z Was szuka dziecięcej kolekcji idealnej na wiele różnych prac to mogę polecić właśnie tą od Scrapberry’s. Urzekła mnie nie tylko kolorami, dodatkami, ale przede wszystkim rewelacyjnymi kartkami do samodzielnego wycięcia, które znajdziecie tylko w dużej kolekcji papierów 30×30 cm.

Mam nadzieję, że prezent przyszłym rodzicom się spodoba 🙂 Już się nie mogę doczekać jak go im wręczę.

Poniżej możecie obejrzeć moje video, gdzie rozpakowuję papiery od Kolorowego Jarmarku.

Moja kartka gratulacyjna z okazji narodzin dziecka dla rodziców ma bardzo prostą kompozycję, którą nieco uniosłam przy pomocy kosteczek dystansowych. Baloniki, które widzicie poniżej to fragment jednej z innych kolekcji papierów. Podobnie jak dodatki.

W kolekcji First Moments od Scrapberry’s bardzo podobają mi się te urocze elementy do samodzielnego wycięcia, które można w pracy dowolnie zaaranżować. Urzekły mnie girlandy z praniem, bo bardzo pasują do wielu kompozycji, które można stworzyć.

Kartka gratulacyjna z okazji narodzin

Kartka gratulacyjna z okazji narodzin

Kartka gratulacyjna z okazji narodzin


Kartka gratulacyjna z okazji narodzin

 

Kartka gratulacyjna z okazji narodzin

 


Hi there friends!

Today I want to show you my newest creation – congratulation card for baby boy called Oliver.

I prepared this as a guest designer inspiration for polish scrapbook shop Kolorowy Jarmark and worked based on beautiful child collection called First Moments from Scrapberry’s.

Here is the link to my Youtube channel where you can find my uploaded unboxing video and watching amazing papers in two sizes: 12×12 and 6×6.

Użyte produkty | Supplies:

Scrapberry’s – First Moments

 

GogaCrafts

 

Kartki, Prace, Projekty gościnne | Guest designer
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Messy Head - Bullet journal - skuteczne planowanie miesiąca, czyli jak wyznaczać cele? - Messy Head
    Czerwiec 30, 2018 at 12:01 pm

    […] rodziny urodził się niedawno syn, dlatego przygotowałam kartkę, którą możecie obejrzeć tutaj. Tak samo z wpisem dla tego samego sklepu i jednocześnie dekoracją nad łóżeczko mojego […]

  • Leave a Reply