Błyszcząca kartka z baleriną | Glitter Balerina Card [Expressions Craft]

Glitter-card-for-EX-2

Błyszcząca kartka z baleriną to moja kolejna inspiracja dla indyjskiego DT Expressions Craft. Przyznam, że bardzo polubiłam połączenie delikatnie migocącego się brokatu z brązowościami!

Błyszcząca kartka z baleriną – inspiracja dla DT Expressions Craft

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć miłość, a ja uważam, że szczęściu należy pomóc. Ta praca właśnie opowiada o baletnicy, która za wszelką cenę chciała zostać zauważona przez przystojnego mężczyznę, bo się w nim zakochała. Gdy przyszedł na jej przedstawienie, była wniebowzięta, lecz dobrze wiedziała, że ma bardzo dużo konkurentek, na które on zwraca uwagę. Rywalizacja o jego względy była zawzięta. Próbowała podczas występu wspiąć się wysoko, ale skończyło się to… złamaną kostką.

Jest jednak szczęśliwy finał w tej historii. Po przedstawieniu mężczyzna, zwróciwszy na nią swoją uwagę, zapytał jej, czy nie potrzebuje pomocy. I tak narodziło się uczucie pomiędzy baleriną a jej wybrankiem.

Do you believe in love at first glance? Nowadays it is difficult to find love, and I believe that happiness should be helped. This work tells the story of a ballerine who wanted to be noticed by a handsome man at all costs. When he came to see her performance, she was delighted, but she knew very well that she had a lot of competitors, to which he pays attention, because she fell in love with him. The competition for his favour was fierce. She tried to climb high during the performance, but it ended with a broken ankle…

However, there is a happy ending in this story. After the performance, the man, paying attention to her, asked her if she did not need help. And so a feeling arose between a ballerina and her only one.

Crafty used supplies from Expressions Craft shop:

DT Expressions Craft, Kartki, Mixed Media, Prace
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply