Blejtram na Dzień Matki w stylu vintage

Blejtram na Dzień Matki w stylu vintage

 

Kilka dni temu był Dzień Matki, ale dopiero teraz pokazuję Wam ostatni ze stworzonych blejtramów. Moja mama w tym roku będzie mieć Dzień Matki z lekkim opóźnieniem. Szykuję dla niej specjalną niespodziankę, którą dołączę do blejtramu. Poniżej kilka zbliżeń na pracę i materiały, jakie wykorzystałam do tworzenia.

Blejtram na Dzień Matki w stylu vintage

Bardzo długo czekałam na nowe farby Primy Marketing, a gdy w końcu dotarły nie mogłam się oprzeć i od razu stworzyłam ten kobiecy, lekki blejtram na kilka dni przed Dniem Matki. Aby zbudować kompozycję – wykorzystałam coś zwykłego, czyli kawałki papierowego ręcznika. Muszę przyznać, że to jedna z moich ostatnio ulubionych technik mix media.

Blejtram na Dzień Matki w stylu vintage

Farbą potraktowałam też metalowego kwiata i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z efektów końcowych takiego eksperymentu. Diecutsy, którym użyłam pochodzą ze starej walentynkowej kolekcji K&Company. W tle także kawałki tkanin w stylu vintage z kolekcji Tima Holtza (bodajże Electric Elements).

Poniżej kilka zbliżeń 🙂

Blejtram na Dzień Matki w stylu vintage

Blejtram na Dzień Matki w stylu vintageBlejtram na Dzień Matki w stylu vintageBlejtram na Dzień Matki w stylu vintage


Hi there!

It’s my newest mixed media canvas created for Mother’s Day few days ago. My mom will be this day in June, because I want to tell something unusual. I hope that she’ll very suprised.

My mixed media canvas created in vintage style is a gift that was made with new Prima Marketing paints, few paper towel pieces and some mists. I really loves my new paints! Stunningly beautiful metallic effects! I’ve used some old diecuts from K&Company, huge metal embellishment as flower covered pink paint and few pieces of old vintage Tim Holt’z fabrics from Electric Elements collection.

Happy day!

Thanks for stopping by!

GogaCrafts

Dzień Matki

Blejtramy | Canvases, Mixed Media, Prace, Vintage
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

7 komentarzy

 • Reply
  matka w pigułce
  Czerwiec 5, 2017 at 8:22 pm

  Bardzo mi się podoba. Zazdroszczę talentu i pomysłu. Kiedyś kupiłam sobie kilka takich papierów i chciałam coś zrobić – kompletnie nie wyszło. Trzeba mieć do tego wyczucie. Kartka bardzo klimatyczna. Lubie takie dawać swoim najbliższym. Czasem zamawiam ręcznie robione.

  • Reply
   Goga
   Czerwiec 5, 2017 at 8:50 pm

   Dziękuję, ale to nie kartka, tylko blejtram 🙂 Czemu nie wyszło? 🙂 Może warto spróbować raz jeszcze? 🙂 Ta pasja niesamowicie uczy cierpliwości 🙂

   • Reply
    matka w pigułce
    Czerwiec 6, 2017 at 6:33 pm

    O kurczę, ja się kompletnie nie znam na tym nazewnictwie. Nie wyszło, bo jakoś zawsze wszystko ubabram klejem i krzywo wycinam. Wolę szydełkować i tworzyć tą techniką laleczki, na co ostatnio nie mam czasu. Część papierów scrapowych wykorzystałam do zrobienia domku dla lalek z kartonów. Chciałabym, aby miał ładne ściany. Udało mi się na raty, bo wbiłam sobie w palec wielkie nożyce :p Niestety od tamtej pory częściowo nie mam w nim czucia :p

    • Reply
     Goga
     Czerwiec 7, 2017 at 8:40 am

     Coś o tych nożycach w skórze wiem 🙂 To trzymam kciuki, żebyś miała jak najwięcej czasu na tworzenie laleczek 🙂

 • Reply
  Matka Wielowymiarowa
  Czerwiec 5, 2017 at 8:36 pm

  Cudowne! Dlaczego ja nie ma takich zdolnosci? Z drugiej strony fajnie jest zrobic cos takiego dla osoby, która sztuke i rekodzielo doceni. W mojej rodzinie to srednio doceniaja cos takiego. Karola Jusin

  • Reply
   Goga
   Czerwiec 6, 2017 at 11:11 am

   Tu nie trzeba zdolności, tylko trzeba ćwiczyć 🙂 Polecam, bardzo fajna zabawa 🙂 Dzięki za odwiedziny 🙂

 • Reply
  Panna z Bagien
  Wrzesień 20, 2018 at 2:10 pm

  Bardzo ładny 🙂

 • Leave a Reply