ATC na Dzień Taty [Kolorowy Jarmark]

ATC na Dzień Taty

Małymi krokami zbliża się wielkie święto… Z tej okazji przygotowałam ATC na Dzień Taty, które nasza córeczka wręczy. Mam nadzieję, że to będzie miły dodatek dla tatusia do całego dnia z dzieckiem. Na odwrocie karty napiszę kilka miłych słów.

ATC na Dzień Taty, czyli o małej wielkiej rzeczy

Pierwszy Dzień Taty jest bez wątpienia dla nas wyjątkowym świętem, niepowtarzalnym. Długo zastanawiałam się jaki prezent mogłabym przygotować dla mojego męża, bo nasze dziecko jest jeszcze zbyt małe, aby samodzielnie nad tym pomyśleć. Wybrałam więc ATC na Dzień Taty i mam nadzieję, że kilka słów, które tam zamieszczę, bardzo go ucieszą. Oprócz tego pewnie jakoś miło spędzimy ten wspaniały dzień z naszym maleństwem.

Przygotowałam więc ATC na Dzień Taty w standardowym rozmiarze na bazie tektury. Papier w tle pochodzi z kolekcji First Moments od Scrapberry’s i możecie tę kolekcję dostać w sklepie scrapbookingowym Kolorowy Jarmark. Bardzo zachęcam, bo jest rewelacyjna, wzory są obłędnie piękne, a większa kolekcja papierów ma też mnóstwo mniejszych dodatków do samodzielnego wycięcia.

Kartę ATC na Dzień Taty postanowiłam nieco przyozdobić złotymi akcentami i ramką. Wszystko za pomocą moich ukochanych akwareli od Gansai Tambi. Farby naprawdę przepięknie migoczą, gdy weźmie się pracę pod światło. Rozświetliły nieco mój projekt. Nie zabrakło tutaj tekturki, taśmy piankowej, karty z dziecięcej kolekcji First Moments i słodkiego króliczka.

Pomyślałam sobie, że wcale nie trzeba robić drugiej osobie drogich prezentów, a tak naprawdę wystarczy drobiazg. Jedna karta z dziecięcej kolekcji, trochę farb, die-cutsów i zobaczcie, prezent gotowy 🙂 W dodatku to pomysł na bardzo szybki prezent dla taty, więc jeśli ktoś nie wie, co przygotować na ten dzień, może skorzystać z poniższego filmu video i też przygotować taką kartę, którą wręczy dziecko.


Hi there!

My inspiration presented today is ATC little gift prepared specially for first Father’s day from our little daughter.

I’ve used in this project beautiful scrapbook collection First Moments from Scrapberry’s. The golden frame and little accents in this card was created by using metallic watercolors Starry Colours made by Kuretake.

I love rabbit die-cut which is the most cute I’ve ever seen! Stars, dots, and golden metallic accents it’s just easy recipe for handmade gift perfect for every father! On the other side, you can write some nice words. I think that handmade good is the better option for gift from many others!


 

Użyte produkty | Supplies

Scrapberry’s – First Moments (15×15, 30×30)


 Kuretake Gansai Tambi – Starry Colours

GogaCrafts

 

ATC, Prace
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply