Akwarelowa zakładka do książki z piórkami [DT Crafty Moly]

akwarelowa zakładka do książki z piórkami

Cześć! Dzisiaj pokażę Wam akwarelową zakładkę do książki, którą stworzyłam z uroczymi piórkami dla sklepu Crafty Moly. Lubicie czytać? Ja uwielbiam i wykorzystuję na to każdą wolną chwilę! Jednak do tej pory ciągle brakowało mi czasu, żeby przygotować zakładkę do książki i postanowiłam to zmienić.

Akwarelowa zakładka do książki z mediowymi piórkami

Moja akwarelowa zakładka do książki z piórkami to taka mała przyjemność dla mnie samej. Uwielbiam czytać książki zarówno na tablecie, jak i te w papierowej wersji. Zawsze brakowało mi jakiejś zakładki, a nie lubię zaginania rogów w książkach. Używałam paragonów i innych rzeczy, żeby wiedzieć, gdzie skończyłam czytać. Znacie to?

Akwarelowa zakładka do książki z mediowymi piórkami to bardzo prosty projekt. Wykorzystałam do tej pracy piękne, magiczne papiery 7 dots studio z kolekcji Garden Party oraz wyjątkowe, pięknie migocące farby magicals od Lindy’s. Nie mogło tu zabraknąć również wycinanych elementów, czyli die-cutsów, które ubóstwiam.


Hi!

Today I’m going to show you the watercolor bookmark I created for the Crafty Moly store with my lovely feathers. Do you like reading? I love it and I use every spare moment for it! But until now I still didn’t have enough time to prepare a bookmark and I decided to change it.

My watercolor bookmark with soft mix-media feathers is such a small pleasure for me. I love to read books both on tablet and on paper. I’ve always missed a bookmark and I don’t like to bend the corners of books. I used receipts and other things to know where I finished reading. Do you know this?

The watercolor bookmark for a book with media feathers is a very simple project. I used for this work beautiful, magical 7 dots studio papers from Garden Party collection and unique shimmering paints magicals from Lindy’s. I used die-cuts elements too, which I love.

akwarelowa zakładka do książki z piórkami

akwarelowa zakładka do książki z piórkami

akwarelowa zakładka do książki z piórkami

akwarelowa zakładka do książki z piórkami

akwarelowa zakładka do książki z piórkami

Wykorzystane produkty | Used products:

Crafty Moly – zestaw piór

7dots studio – scrapbook papers – Garden Party 

Lindy’s – Magicals – Afternoon Delight Denim

 

Lindy’s – Magicals – Black Forest Black

 

 

 

 

 

DT Crafty Moly, Prace, Zakładki do książek
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply