Tytka mixed media dla MMW

Tytka mixed media

Niesamowite jak ten czas leci! Dziś mamy już kwiecień, a ja wracam na bloga z nowym projektem po przerwie świątecznej. Dziś opowiem Wam o tym skąd się wzięła tytka mixed media.

TYTKA MIXED MEDIA, CZYLI O PAPIEROWEJ TOREBCE SŁÓW KILKA

Tę pracę stworzyłam dość szybko lekko altretując papierową torebkę (tytkę), w której dostałam kilka metalowych elementów do moich zakupów w pewnym sklepie. Lubię nadawać nowe życie przedmiotom, z których można wyczarować coś fajnego. W tytce miałam umieścić lakier do paznokci dla mojej młodszej siostry na święta, ale niestety w ostatniej chwili zorientowałam się, że nie zdążę go kupić, bo są zamknięte sklepy.

Tak więc postanowiłam, że taka niespodzianka na nią poczeka i wręczę ją mojej siostrze dopiero za jakiś czas, przy następnym spotkaniu. Bazą w tej pracy jest gesso i preparat plaster paste. Delikatną teksturę stworzyłam przy pomocy szerokiej koronki. Napisy wycięłam z etykietki dołączanej do zakupów.

Tytki scrapbookingowe to papierowe torebki, a ta tradycja scrapbookingowa została zapoczątkowana na zlocie w Poznaniu, gdzie takimi tytkami się wymienia

Tytka mixed media

 

 

 


Hi there!

Today it’s second day of April yet, and I have a new brand MMW inspiration to our newest #27 challenge at blog here.

Just look if you want to join us and having fun with dirty fingers!

My inspiration is a little altered art on kraft paper bag prepared for my young sister, Kate. I’ve used some gesso on the whole bag and then I wanted to play with amazing few colors of mists: burnt amber and few other too! The newest product in my mixed media collection is new plaster paste medium from Finnabair! Amazing effects!

UŻYTE MATERIAŁY | SUPPLIES:

Finnabair & Prima Marketing – Art Alchemy – Metallique Wax – Vintage Gold

Finnabair & Prima Marketing – Art Alchemy – Metallique Wax – Brushed Iron

 

Finnabair – Plaster Paste

Renasans – Gesso

Tim Holtz – Idea-ology –  Paper dolls

Lindy’s Stamp Gang – Moon Shadow Mist – Burnt Umber

 


GogaCrafts

Mixed Media, Paperbags, Prace, Wyzwania | Challenges
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like