Streampunkowy blejtram w stylu vintage

Streampunkowy blejtram w stylu vintage

Czas na kolejną pracę, tym razem streampunkowy blejtram w stylu vintage, który stworzyłam na dwa wyzwania kreatywne. Chcecie wiedzieć więcej jakich materiałów użyłam? Zapraszam na szybki przegląd wpisu.

Streampunkowy blejtram w stylu vintage

Uwielbiam tworzyć blejtramy, tak więc przyszedł czas na coś w bardziej mrocznym wydaniu po Dniu Matki. Przygotowałam blejtram, który może być świętym prezentem dla mężczyzny. Zaczęłam od stworzenia tekstury z białej farby akrylowej, gessa, szkła od Finnabair i kilku wariacji pędzelkowych. Potem wykorzystałam moją ulubioną maskę od The Crafter’s Workshop z mini kamyczkami.

W tle przepiękna, błękitna farba metaliczna od Finnabair, która należy do moich ulubionych i dla kontrastu napisy od 7 dots studio. Robiąc tę pracę chciałam trochę cofnąć się w czasie i zdjęcie trochę do tego nawiązuje.

Całość lekko pobrudzona farbą Dylusions w kolorze stopionej czekolady i dodane jest też ostudzone złoto w postaci akrylowej farby fluorescencyjnej od Luminarte.

W tle dodałam moje ulubione stemple mixed mediowe od Studio Forty, które bardzo polecam, bo świetnie pasują do każdej pracy.

W pracy znalazł się też zegar.

Streampunkowy blejtram w stylu vintage

Zobaczcie więcej szczegółów pracy. W tle przezroczysta naklejka od Amy Tangerine i bardzo vintage’owa naklejka od 7 dots studio. Uwielbiam kontrast pomiędzy czarnym gessem a delikatnie złotą farbą metaliczną.

Streampunkowy blejtram w stylu vintage

Szczególnie tutaj to widać i moim zdaniem świetnie to się komponuje z kolorem antycznych ćwieków.

Streampunkowy blejtram w stylu vintage

Streampunkowy blejtram w stylu vintage


Hi there!

Today I’ll show you my newest streampunk mixed media canvas created for two challenges. All supplies that I’ve used you can find on the end this post. So, to this work I’ve used a lots of mediums: metallics paints, acrylic paints, gesso, modeling paste, glass glitter, iridescent silks acrylic glazes.

I’m in love in 7DS stickers and beautiful vintage diecuts. My mixed media canvas was covered by white acrylic titanium paint by Amsterdam and black gesso by Finnabair to use stencil.

Thanks for stopping by!

Materiały | Supplies:

The Crafter’s Workshop – Stencil – Mini Stones Divided

Dylusions Paint – Melted Chocolate

Prima Marketing & Finnabair – Art Ingridients – Glass Glitter – Platinum

Prima Marketing & Finnabair – Art Basics – Mixed Media Essentials

Prima & Finnabair – Art Alchemy Paints – Magical Pond

Studio Forty – Mixed media stamps – Patterns 1

7 dots studio – Cold Country – Element Stickers

This is my entry in two challenges:

7 dots studio – Dreams

More than words – Father & Streampunk

Blejtramy | Canvases, Mixed Media, Prace, Vintage, Wyzwania | Challenges
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like