Ramka mediowa w kształcie serca [Expressions Craft]

To pierwszy post na blogu w nowym roku. Ramka mediowa w kształcie serca dla Expressions Craft to inspiracja do naszego styczniowego wyzwania z moodboardem. Koniecznie zerknijcie na naszego bloga, bo tam czeka na Was piękny i inspirujący moodboard w stylu steampunk.

Ramka mediowa w kształcie serca

Na blogu Expressions Craft ruszyło styczniowe wyzwanie noworoczne. Jest trochę srebra, złota, fajerwerków, cyfr, zębatek i wszystkiego, co może kojarzyć się ze steampunkiem. Mnie zainspirował nowy rok, więc wykorzystałam naszą tekturkę z cyframi, którą pomalowałam na złoto. Nie brakuje też zębatek i łańcuchów, które umieściłam pod warstwami pracy i pomalowałam je farbą w kolorze szampańskiego złota.

On the Expressions Craft blog the January New Year’s challenge has started. There is some silver, gold, fireworks, numbers, cogs and everything that can be associated with steampunk. I was inspired by the new year, so I used our cardboard with numbers, which I painted in gold. There’s no shortage of sprockets and chains, which I placed underneath the work layers and painted them with champagne gold paint.

Ramka mediowa w ksztalcie serca

Ramka mediowa w ksztalcie serca

Ramka mediowa w ksztalcie serca

Ramka mediowa w ksztalcie serca

Wykorzystałam dwa kolory farb, które wymieszałam z pastą teksturalną: Grape Desert i Tempo Teal. Wykorzystałam w pracy również maski w stylu vintage, a niektóre elementy z maski pomalowałam złotą farbą akwarelową. Dodałam też dwa piękne odlewy metali od Mitform Castings, które podkreślają vintage’owy styl pracy. Na koniec dorzuciłam piękne kwiaty od Expressions Craft.

I used two colours of paints, which I mixed with textural paste: Grape Desert and Tempo Teal. I also used vintage style masks in my work, and I painted some of the mask elements with gold watercolour paint. I also added two beautiful metal castings from Mitform Castings, which emphasize the vintage style of work. At the end I added beautiful flowers from Expressions Craft.

Ramka mediowa w ksztalcie serca

Ramka mediowa w ksztalcie serca

Ramka mediowa w ksztalcie serca

OUR CHALLENGE IS HERE.

PRODUKTY | USED PRODUCTS:

Chalk Paint – Desert Grape

Chalk Paint – Tempo Teal

 

Stencil – Vintage Style

Stencil – Mini Gear Stencil

Paper flowers – Cottage Wild Flower Mix Nebulae

Paper Flowers – Neelaya Blend

Chipboards – Steampunk and corners

 

Blejtramy | Canvases, DT Expressions Craft, Mixed Media, Prace, Vintage, Wyzwania | Challenges
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Shylaa Shree
  Styczeń 18, 2019 at 10:48 am

  this is amzing art goga, i loved the way you used the flowers and colours on the heart shaped chippi

  • Reply
   Goga
   Styczeń 19, 2019 at 9:26 am

   thanks dear 🙂

  Leave a Reply