Mroczna kartka na Halloween w tradycyjnych kolorach

Kartka Halloween

Zastanawiałam się jak zrobić kartkę na Halloween w tym roku i wpadłam na dość spontaniczny pomysł wykorzystania niedawno kupionych stempli, które są nieco mroczne. Moja kartka na Halloween wydaje się dość prosta, bo użyłam tylko kilku dodatków do stworzenia tej kompozycji.

Mroczna kartka na Hallowen krok po kroku

Kartka na Halloween

Kartka na Halloween powstała na białej, klasycznej bazie kartkowej. Wykorzystałam tutaj kilka kolorów pasteli olejnych Primy Marketing w kolorach typowych dla tego amerykańskiego święta. Głównym kolorem w mojej kompozycji jest pomarańczowy. Stempel marki Stampers Anonymous mógłby być lepiej odbity, ale i tak zdecydowałam się go wykorzystać w tej pracy mimo wszystko, bo według mnie pasuje do tej tematyki idealnie.

Do tła wykorzystałam bardzo delikatny papier z jakiejś nieznanej mi kolekcji. Obok na warstwie umieściłam kawałek papieru z kolekcji I love vintage polskiej marki Craft&You Design.

Kartka na Halloween

Kartka na Halloween w wersji 3D

Nie potrafię tworzyć kartek płaskich, dlatego zdecydowałam się na podniesienie kilku elementów. Uwielbiam kartki warstwowe, dlatego też w Halloweenowej kartce nie mogło zabraknąć kosteczek dystansowych. Diecutsy przyklejone na kosteczkach dystansowych to wykrojniki Sizzix, a tak naprawdę to nie są stemple, tylko moje próby rysunków.

Kartka na Halloween

 


Hi there in November!

Already after Halloween, but I have a new Halloween scrapbook card specially for you. I’ve used a beautiful, but a little bit creepy stamps from Stampers Anonymous brand and my favourite Prima’s oil pastels. My Halloween card is created on traditional, clear white cardstock and awesome polish papers produced by Craft&You Design company.

What’s next? I love all the 3D layered elements, so I decided to add some mini dies here. I’ve used a cute dies from Sizzix from a huge die set and draw two draws and then painting them using by oil pastels.

Materiały | Supplies:

Papiery – Craft&You Design – I love vintage

Sizzix – Framelits Die Set – Mini Birds & Crazy Things

Sizzix – Thinlits Die Set – Mixed Media #1

Stampers Anonymous – Dylusions – Strenghts 

Prima Marketing – Oil Pastels

GogaCrafts

 

Kartki, Mixed Media
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like