Księżyc mixed media dwukolorowy z efektem spękań [DT Woodouts]

Mediowy-ksiezyc-5

Dwukolorowo, mocno mediowo i pudrowo. Czas na kolejną inspirację, a jest nią księżyc mixed media stworzony dla Woodouts jako mój drugi projekt w październiku.

Księżyc mixed media w dwóch kolorach

Uwielbiam wszystkie kształty baz MDF od Woodouts i wybranie następnej do nowego projektu był dla mnie sporym wyzwaniem. Wybór padł na księżycową bazę średniej wielkości, która spodobała mi się od pierwszego spojrzenia.

Na początku zaczęłam od wybrania wszystkich dodatków, które znajdą się na tej pracy. Padło na dodatki z kolekcji Dreamland od AB. Studio, które są naprawdę fantastyczne i doskonale pasowały do mojej kompozycji. Tym razem postanowiłam stworzyć projekt tylko w dwóch przeważających kolorach z użyciem mgiełek od Lindy’s Gang: Time Travel Teal (mojej ulubionej mgiełki) i Lucky Shamrock Green. Nie zabrakło też dwóch innych odcieni: Mystic Malachite i Golden Doublenoons.

Jak zrobiłam księżyc mixed media krok po kroku?

Najpierw posmarowałam całą bazę białym gesso, a potem zaczęłam od tworzenia tła. Użyłam tutaj kilku masek od AB. Studio i preparatu do spękań oraz pasty do tworzenia tekstur. Pudry do embossingu (biały i błękitny) naniosłam wcześniej w rogach na pracę i wysuszyłam.

Kompozycja dodatków od AB. Studio jest podniesiona i muszę przyznać, że ogromną przyjemnością było pracowanie z tak cudownymi diecutsami!


Two-colour, strong media and powder. It’s time for another inspiration, which is the mixed media mood created for Woodouts as my second project in October.

I love all the shapes of Woodouts MDF bases and choosing the next one for the new project was a big challenge for me. The choice fell on a medium sized moon base, which I liked from the first look.

At the beginning, I started by selecting all the add-ons that will be included in this work. It fell on add-ons from the Dreamland collection from AB. Studio, which are really fantastic and perfectly fits to my composition. This time, I decided to create a project in only two mainly colours using Lindy’s Gang mists: Time Travel Teal (my favourite) and Lucky Shamrock Green. There were also two other shades: Mystic Malachite and Golden Doublenoons too!

First I greased the whole base with white gesso, and then I started by creating the background. I used a few stencils from AB. Studio and a preparation for some cracks and pastes for creating textures. I applied the embossing powders (white and blue) earlier in the corners of the work and dried them out.

Composition of additives from AB. Studio is raised and I must admit that it was a great pleasure to work with such wonderful designs!

 

Supplies | Użyte produkty:

Woodouts – Baza MDF – Księżyc

 

Lindy’s Gang – Time Travel Teal

Lindy’s Gang – Lucky Shamrock Green

Lindy’s Gang – Mystic Malachite

Lindy’s Gang – Golden Doublenoons

Lindy’s Gang – Embossing Powder – Silver Moon Mistletoe

Lindy’s Gang – Embossing Powder – Tilt-A-Wheel Teal

AB. Studio – Dreamland

Immix – Crackle Texture Paste

Immix – Texture Paste

Blejtramy | Canvases, DT Woodouts, Mixed Media, Prace
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply