Kolorowe karty ATC z farbami i stemplami Dylusions

karty ATC

Cześć, dziś mam dla Was kolejną pracę. Są to karty ATC, do których wykorzystałam sporo farb akrylowych. O tym jak powstały przeczytacie więcej poniżej.

Kolorowe karty ATC, czyli wariacja z farbami

Lubię czasem pobrudzić sobie ręce używając moich ulubionych farb. Tym razem wybór padł na farby akrylowe, choć w pewnym miejscu na karcie można dostrzec też dwie wymieszane akwarele. Lubię takie spontaniczne tworzenie i szczerze mówiąc trochę się stęskniłam za tworzeniem kart ATC. Lubię tę formę scrapową za rozmiar, a także za to, że można ją komuś podarować i otrzymać coś podobnego. Pisałam już o tym na tym blogu jak wygląda historia kart ATC i możecie wrócić do tego wpisu, aby dowiedzieć się więcej o świetnej inicjatywie pewnego szwajcarskiego artysty.

Ja uwielbiam wymiany, choć ze względu na ograniczony czas biorę udział w nich dość rzadko. Niedawno kupiłam stemple Dylusions i postanowiłam wykorzystać je w tej pracy. Przyznam, że są naprawdę świetnie i bardzo komponują się z farbami. Takie zestawienia pozwalają tak naprawdę na nieograniczone możliwości twórcze. Na dole wykorzystałam metaliczną farbę z kolekcji Art Alchemy od Finnabair, czyli Magical Pond.

karty ATC

Poniżej możecie zobaczyć kilka zbliżeń na pracę. Szczerze mówiąc bardzo mi się podoba praca z maskami i kolorowanie farbami i chyba jest to jedna z moich ulubionych technik mixed media.

karty ATC


Hi there!

Today I have for you something new – my colored ATC mixed media cards created with some Dylusions goodies like stamps and vivid paints colors. I really love the Magical Pond metallic paint by Finnabair from Art Alchemy line.

I love this scrap form for small size, a lots of possibilities and creative expressions. I’m a fan of ATC’s swaps all around the world and it’s really great fun for everyone!

Below you can find all supplies that I’ve used to prepare this work.

The Crafters Workshop – Blazonry

Finnabair – Art Alchemy – Sparks – Magical Pond

Dylusions Stamps – Stamps – Strength

 

GogaCrafts

ATC, Mixed Media, Prace
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply