Kolorowa kartka mixed-mediowa

Kolorowa kartka mixed-media

Dzisiaj chcę pokazać Wam moją małą, mediową fantazję. W takim właśnie wydaniu jest moja dzisiejsza kolorowa kartka mixed-mediowa. Na bazie kartki papieru w kolorze kraft z jednego kawałka papieru stworzyłam takie małe wariactwo mediowe.

Kolorowa kartka mixed-mediowa – Nie ma to jak spontaniczny pomysł!

Kartka mixed-mediowa z bogactwem różnych kolorów postała dość spontanicznie. Najpierw w ruch poszedł mój ulubiony papier w zielonkawym kolorze od 7 dots studio z kolekcji Lost and Found. Potem miętowa mgiełka od Primy Marketing, aż w końcu przyszedł czas na nowe maski od The Crafter’s Workshop. Nie mogłam się doczekać, aż ich użyję, dlatego z niecierpliwością czekałam na wolny weekend, aby móc potworzyć 🙂

Tworzenie tej pracy było dla mnie wielką przyjemnością – uwielbiam zabawę kolorami i spontaniczność. Chciałam stworzyć coś prostego, ale jednocześnie efektownego bez przepychu w postaci diecutsów.

Kolorowa kartka mixed-media

Przygotowując tą pracę wykorzystałam moje ulubione złote akwarele od Kuretake, maski z The Crafter’s Workshop, wosk od Creative Expressions, stemple od 7 dots studio, pastele olejne Primy Marketing. Szczerze mówiąc już wiem, że nie przepadam za woskami i jakoś nie mogę się do nich przekonać.

Kolorowa kartka mixed-media

W rogu kartki odbiłam przez maskę motyw motylka, którego naniosłam przy pomocy pasty modelującej Finnabair. Potraktowałam go delikatnie silksami fluorescensyjnymi i pastelami olejnymi.

Kolorowa kartka mixed-media

Rogi w tej pracy są nieco poszarpane, a krawędzie kartki delikatnie potraktowane akwarelami.

Kolorowa kartka mixed-media

Cytat na środku pochodzi z maski The Crafter’s Workshop Mini Chickadee Post.

Kolorowa kartka mixed-media


Hi there!

Today I have for you colorful mixed media kraft card. I’ve created it with a lots of mediums: modeling paste, mists, metallic gilding wax, oil pastels, gold watercolors.

This work was made very spontaneous with 7DS stamps and beautiful TCW stencil called Mini Chickadee Post (TCW630). I love it!

 

Materiały | Supplies:

The Crafters Workshop – Stencil – Mini Chickadee Post (TCW630)

Creative Expressions – Metallic Guilding Wax – Amethyst

7 dots studio – Lost and Found – Lab Notes

Kuretake – Watercolors – Starry Colors

Thanks for watching 🙂

GogaCrafts

 

 

Kartki, Mixed Media, Prace
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply