Kartka wiosenna z tekturką i kapslem

Kartka wiosenna z tekturką

Wiosnę czuć już w powietrzu i długo czekałam na ten moment. To moja ulubiona pora roku, która niesamowicie inspiruje do tworzenia. Właśnie dlatego, na przywołanie wiosny powstała kartka wiosenna z tekturką od Scrapińca i kapslem, który jakiś czas temu dostałam w wymianie kitowej od Kasi.

KARTKA WIOSENNA Z TEKTURKĄ I KAPSLEM NA PRZYWOŁANIE WIOSNY

Kartka wiosenna z tekturką to taka moja papierowa sztuczka na to, żeby wiosna już z nami została i zbyt szybko nie odchodziła. Uwielbiam tę porę roku za to, że wszystko budzi się do życia, a dni są dłuższe i można znacznie więcej zrobić.

Przyznam Wam szczerze, że już nie pamiętam, kiedy ostatni raz stworzyłam kartkę o nietypowym kształcie, a bardzo mi tego brakowało, dlatego postanowiłam tworzyć je znacznie częściej.

Liście, których tu użyłam to wykrojniki polskiej produkcji Craft&You i jestem pod wrażeniem jak ostro wycinają. W dodatku to świetne, przemyślane projekty wykrojników, bo liście można wygodnie i szybko zgiąć, aby uzyskać efekt przestrzenny.

W kartkę wkomponowałam stare diecutsy i tekturkowy napis od Sa Crafters, który przesmarowałam woskiem w kolorze przygaszonego złota. Całość na pięknych polskich papierach do scrapbookingu Mintay Papers z kolekcji Birdsong. Nazwa sama mówi za siebie i nie trzeba za dużo wyjaśniać 🙂

Cała kompozycja jest lekko podniesiona na kosteczkach dystansowych.


SPRING CARD WITH CHIPBOARD AND BOTTLE CAP

Hi there crafters!

Today I have something very special, perfectly fits to beautiful spring weather recently! I hope that spring will stay with us as long as possible.

My spring card with beautiful Scrapiniec chipboard from Tatting Christmas collection with a lots of leaves, flowers and birds is created using beautiful polish scrapbook Mintay papers from Birdsong collection.

I added too a very orginal chipboard made by Sa Crafters in United States and covered it by vintage wax.

Użyte materiały | Supplies:

Scrapiniec – Tatting Christmas – chipboard – big background

Craft&You – Wykrojnik listki

Mintay Papers – Birdsong – scrapbook papers


GogaCrafts

 

Kartki, Prace, Wyzwania | Challenges
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply