Kartka świąteczna z aniołkiem na papierach Altair Art

Kartka świąteczna z aniołkiem

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało już tylko kilka dni, a dziś chciałabym Wam pokazać jak wygląda moja kartka świąteczna z aniołkiem. Stworzyłam ją w moim ulubionym niebieskim z ogromną ilością dodatków, jak zawsze.

Kartka świąteczna z aniołkiem na papierach Altair Art

Kartka świąteczna z aniołkiem na polskich papierach do scrapbookingu Altair Art to mój prezent dla kogoś wyjątkowego. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam kwadratowe kartki świąteczne, bo wszystko można łatwo i szybko dociąć tak jak trzeba. Tak było i tym razem. Do stworzenia klimatu w mojej kartce świątecznej wykorzystałam piękne, jednolite i błękitne papiery polskiej marki Altair Art z kolekcji Falling Stars.

Kartka świąteczna z aniołkiem

Następnie, jak to na moje prace przystało, nie mogło zabraknąć wielu dodatków w postaci wycinanych elementów, które uwielbiam wykorzystywać w kartkach. Do tego aniołek z masy, którego bardzo delikatnie potraktowałam opalizującym woskiem Primy Marketing. W tle przepiękna, świąteczna pocztówka od Simple Stories ze starej kolekcji papierów i diecut z kolekcji Teresy Collins.

Kartka świąteczna z aniołkiem

W tle nie trudno zauważyć paski po ślicznym, koronkowym dziurkaczu. Brzegi też delikatnie są przesmarowane woskiem. Nie chciałam dawać go za dużo, aby nie zepsuć całego efektu. Trochę żałuję, że w tle nie użyłam żadnych stempli, ale zdecydowanie wolę to czyste, błękitne tło, które robi robotę.

Kartka świąteczna z aniołkiem

Kartka świąteczna z aniołkiem

Kartka świąteczna z aniołkiem

Kartka świąteczna z aniołkiem


Hi there!

Today I’d like to show you my newest christmas handmade card prepared on beautiful polish papers by Altair Art brand from Falling Stars collection. I’ve used some embellishments like diecuts, printed words, mold angels and chipboard. On the edges I’ve used some opal magic waxed by Prima Marketing and that’s it! My christmas handmade card is ready to send!

By the way how your preparations to christmas looks like? Always the same or you want to change something? I’ll be creating some christmas and new years card, cooking and blogging a lot! I’m so excited and can’t wait for christmas in this season!


Ta praca zostaje zgłoszona na wyzwanie Altair Art | This work is my entry in Altair Art challenge:

Użyte materiały | Supplies:

Altair Art – Falling Stars – Papers

Scrapberry’s – Winter Wonderland

 

Prima Marketing & Finnabair – Art Alchemy – Opal Magic Wax – Turquoise Satin

Martha Stewart – Doily Lace – Puncher

 

Kartki, Prace, Święta Bożego Narodzenia
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like