Kartka ślubna ze złotym napisem na zamówienie

Kartka ślubna ze złotym napisem

Cześć! Dzisiaj coś innego na blogu. Mam dla Was nową kartkę ślubną. Przyznam szczerze, że kartka ślubna to ostatnio jedna z moich ulubionych form scrapowych. Stworzyłam ją na zamówienie Izy. Miało być nietypowo, skromnie, a zarazem wyjątkowo. Niedługo pokażę też kilka kaligraficznych winietek, które stworzyłam dla jej wydarzenia Spotkania Świadomych Blogerek.

Kartka ślubna ze złotym napisem na zamówienie

Dawno nie tworzyłam kartek ślubnych i postanowiłam do tego wrócić. Prawie już zapomniałam jak fajna to zabawa. Specjalnie na zamówienie Izy stworzyłam delikatnie koronkową kartkę ślubną ze złotym napisem na ślub jej kuzyna. Wykorzystałam w tej pracy piękny papier od polskiego producenta Craft and You design z najnowszej kolekcji I love vintage. 

Długo się zastanawiałam nad kompozycją, ale zdecydowałam się postawić na coś bardzo prostego. Właśnie dlatego kompozycja w mojej kartce jest dość prosta, ale trzymałam się zasady, że ma być skromnie. W ruch poszły koronki i gaza, a także moje ulubione gałązki ze Scrapińca, które pomalowałam srebrną akwarelą.

Kartka ślubna ze złotym napisem

Niesamowicie podoba mi się efekt delikatnie mieniącej się pod światło srebrnej akwareli na tekturowych gałązkach. Te gałązki ze Scrapińca są absolutnie genialne i świetnie pasują do takich kartek. Zastanawiałam się też czy nie pomazać nią całej pracy, ale papier jest tak piękny, że zrezygnowałam z tego pomysłu.

W środku miejsce na odręczne wpisanie życzeń.

Poniżej kilka zbliżeń 🙂

Kartka ślubna ze złotym napisem

Kartka ślubna ze złotym napisem

Kartka ślubna ze złotym napisem

Kartka ślubna ze złotym napisem


Hi there 🙂

Today I want to show you my newest wedding card specially created for Iza’s cousin wedding. She wants simple, but unusual card, so I did simple composition with my favourite embellishments like gold watercolors, stunningly beautiful chipboards from Scrapiniec, two laces, few white pearls and gaze. I really love the paper from the newest polish collection called I love vintage by Craft and You Design.

I added pink lace hidden under the paper main lace and white gaze with chipboards.

I hope that she likes this project and it makes her happy.

Thanks for stopping by!

GogaCrafts

 

Kartki, Prace, Ślub
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like