Kartka ślubna ze złotymi dodatkami | projekt dla [Studio Forty Designs]

Kartka ślubna ze złotymi dodatkami

Kilka dni temu na blogu Studio Forty Designs opublikowałam moją inspirację w ramach bycia gościnną projektantką. Bardzo się cieszę, że mogę projektować dla jednego z moich ulubionych sklepów scrapbookingowych. Kartka ślubna ze złotymi dodatkami została stworzona na ślub Kasi i Arka. Pozwólcie, że opowiem Wam o niej nieco więcej.

Kartka ślubna ze złotymi dodatkami – inspiracja gościnna dla [Studio Forty Designs]

Długo zastanawiałam się co stworzyć na ślub dla Kasi i Arka. Na początku chciałam stworzyć exploding box, ale ostatecznie mój wybór padł na kartkę. Chciałam coś prostego, ale efektownego z minimalną ilością dodatków. Kartkę stworzyłam w godzinę, bo czas na tworzenie w przeddzień był ograniczony, dlatego musiałam szybko kombinować. Kompozycja całej pracy jest lekko podniesiona za pomocą kosteczek 3D, ale w tej pracy starałam się ograniczyć ilość dodatków.

Wybrałam więc kilka złotych dodatków od Studio Forty Designs i przepiękną, mieniącą się pod światło złotą ramkę. Całość na przepięknych papierach polskiej firmy Craft&You Design z kolekcji My Wedding i klasycznej, białej bazie kartkowej.


Hi there!

Today I want to show you my next inspiration as a Guest Designer created for polish scrapbook shop Studio Forty Designs. I’ve made beautiful scrapbook wedding card for my friends Kasia and Arek.

I was thinking few days about how to build composition in my card and decided that it will be very minimalistic project. I’ve used some gold add-ons from SFD and beautiful chipboard from Sa Crafters that I painted using beautiful wax.

The best day chipboard words I’ve painted by beautiful Prima’s metallique wax.

On the edges I’ve used a stitched die from Lawn Fawn.

Jeśli macie ochotę to zapraszam na mój instagram | My instagram feed below, check if you want more inspirations 🙂

Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.

Kartkę zgłaszam na następujące wyzwanie | This card is my entry in challenges:

Zimowy akcent w pracy to gwiazdki 🙂

 

Użyte materiały | Supplies:

Craft&You Design – Scrapbook papers 6×6 – My wedding

Finnabair & Prima Marketing – Art Alchemy – Metallique Wax – Vintage Gold

Lawn Fawn – Stitched borders die

GogaCrafts

Kartki, Prace, Ślub
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like