Kartka noworoczna z tekturką Sa Crafters

Kartka noworoczna z tekturką

Do nowego roku został nieco ponad tydzień, a dziś chciałabym Wam pokazać jak wygląda moja kartka noworoczna z tekturką od Sa Crafters. Przygotowałam ją dość spontanicznie w ramach prezentu niespodzianki, więc mam nadzieję, że ucieszy obdarowaną osobę.

Kartka noworoczna z tekturką krok po kroku

Kartka noworoczna z tekturką

W tym roku zrobiłam bardzo mało świątecznych kartek, więc postanowiłam podziałać z tymi, na które zwykle nie miałam czasu. Kartka noworoczna z tekturką od Sa Crafters nie zajęła mi zbyt dużo czasu. Tekturki pomalowałam dwoma rodzajami wosków od Primy Marketing, które uważam za genialny przydaś i każdy powinien mieć go u siebie na dłużej. Kartka powstała na kraftowej bazie tak, aby pasowały do niej tekturki. Postawiłam na ozdóbkowy minimalizm i jak widzicie nie ma aż takiego nadmiaru diecutsów, jak zwykle w moich pracach.

Papiery, które wykorzystałam do stworzenia tej pracy to oczywiście przepiękna, polska kolekcja I love vintage od Craft&You Design, czyli wyjątkowe papiery, które naprawdę przyciągają wzrok. Uwielbiam je i jeszcze nie raz je zobaczycie w moich pracach!

Podobnie jak tekturki od Sa Crafters, które są świetnej jakości. Tabliczka „possibility begins with imagination” w sam raz pasuje na nowy rok! Można nią śmiało zastąpić życzenia! Ją też trochę potraktowałam złotym woskiem Finnabair, aby uzyskać delikatnie święcący efekt.

Kartka noworoczna z tekturką

Kartka noworoczna z tekturką

 

 

 


Hi there!

Christmas is coming and I just realized that only one week left to end of this year! Can’t wait to born my little daughter soon in January and say hello to her.

Today I would like to show you my newest card prepared for someone with New Year’s wishes inside. I’ve used beautiful scrapbook polish papers by Craft&You Design, some Sa Crafter’s chipboards, Prima’s waxes and glass glitter, WOC little roses and Titanium White paint.

Merry Christmas for y’all!

Kartka noworoczna z tekturką

Użyte materiały | Supplies:

Prima Marketing & Finnabair – Art Alchemy – Metallique Wax – Vintage Gold

Prima Marketing & Finnabair – Art Alchemy – Metallique Wax – Brushed Iron

Craft&You Design – Papers – I love vintage

Prima Marketing & Finnabair – Art Ingredients – Glass Glitter – Platinum

Kartki, Prace
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like