Dziewczęca strona project life #1 – [SFD] | Girly project life page #1

Dziewczęca strona project life #1

Przyznam szczerze, że dawno nie tworzyłam albumu project life, ale od kiedy urodziłam córeczkę zdecydowałam, że będę regularnie wywoływać zdjęcia i tworzyć kolejne strony. W związku z tym, dziś chcę Wam pokazać jak wygląda dziewczęca strona project life w albumiku Mai.

Dużo różu i słodyczy, czyli dziewczęca strona project life w albumiku mojego dziecka

Nigdy bym nie pomyślała, że kiedykolwiek powiem na głos: „Więcej różu!” 🙂 A jednak… Tak jest właśnie z tym projektem, który cały stworzyłam właśnie w różowej kolorystyce. Karty z serii Aqualove przeplatają się tutaj z nowiutką i świeżutką kolekcją Cute & Co. polskiego producenta papierów do scrapbookingu – Piątku Trzynastego.

Ten projekt to moja kolejna inspiracja dla polskiego sklepu scrapbookingowego Studio Forty Designs w ramach gościnnego projektowania. Wykorzystałam w tej pracy kilka zestawów stempli (ze starej i z dwóch nowych kolekcji), przepiękne, akwarelowe karty do pocket scrapbookingu w tonacji różu i naklejki z napisami.

Karty Aqualove świetnie komponują się z moimi zdjęciami i muszę przyznać, że ten efekt bardzo mi się podoba.

Początkowo zastanawiałam się czy nie dodać farb akwarelowych na tuszowane serduszka, ale ostatecznie zrezygnowałam z tego pomysłu. Bardzo podobają mi się te proste, czarne naklejki z napisami na białym tle i cieszę się, że są w języku polskim.

 

Dziewczęca strona project life #1

Dziewczęca strona project life #1

Dziewczęca strona project life #1

Dziewczęca strona project life #1

Dziewczęca strona project life #1

Dziewczęca strona project life #1

 


Hi there!

Today I’d like to show you my newest inspiration for polish scrapbook shop – Studio Forty Designs. I’ve created pink and white project life girly page with stunning new collection cards called Aqualove. I’ve used some stamps from three collections. I love the new calligraphy stamps from Adorable collection! What an amazing set!

I’ve used too new collection Cute & Co with birds and sweet teddy bears and ballons from Piątek Trzynastego.

I’m fall in love in my daughter and think that those beautiful photos perfectly fits to project life cards from Aqualove collection. Check them in Studio Forty shop.

Wykorzystane przydasie:

Prace, Project life
Zobacz wcześniejsze prace
Następne prace

You Might Also Like